Грязелікування при варикозі Санаторій Куяльник


Всі захворювання

Санаторное грязелечение при варикозе

На курорті Куяльник у санаторії імені М.І. Пирогова, є можливість пролікувати та пройти ряд профілактичних заходів при хворобі варикозного розширення вен нижніх кінцівок із застосуванням грязелікування при варикозі.
Варикоз причини:
спадкова схильність, спричинена варикозним розширенням вен на різних ділянках тіла;
гормональні порушення, які збільшують згортання крові, знижують еластичність вен на ногах;
підвищення навантаження на ноги, спричинене ожирінням;
підйом важких предметів;
вагітність;
малорухлива робота, пов’язана зі знаходженням у вертикальному та статичному положенні;
хвороби нирок та серцево-судинної системи, що викликають набряки.
Хвороба протікає з різним ступенем тяжкості.
Характерні симптоми варикозного розширення вен:
тяжкість у ногах;
вечірні набряки;
судоми литкових м’язів;
відчуття хворобливості.
Тяжкий перебіг захворювання загрожує ускладненнями, такими як: порушення трофіки нижніх кінцівок і утворенням трофічних виразок, що не гоїться.
Для хворих з варикозним розширенням вен на ногах, у санаторії «Куяльник» призначають унікальні газо-грязьові ванни, які сприяють поліпшенню та нормалізації венозного відтоку крові, зміцненню еластичності судинних стінок вен, покращують реологічні властивості крові, виявляє протинабрякову, протизапальну, протизапальну, протизапальну. .
Так як газо-грязева ванна у своєму складі містить бруд, рапу та сірчанокислотні сполуки, які за рахунок фізико-хімічних перетворень вивільняють корисну вуглекислоту (СО²), яка, у свою чергу, сприяє профілактиці даного виду захворювання.
Окрім газогрязевої ванни, хворі з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок також приймають ріпаковий басейн, ріпакові ванни, ЛФК, механотерапію, фізіопроцедури (магнітотерапія, ультратон, дарсонваль).