Бальнеотерапія


Всі процедури

санаторий куяльник процедуры

Ефективність бальнеотерапії залежить тільки від методично правильного проведення процедур, а й від виконання хворими наведених нижче основних правил прийому процедур.

Безпосередньо перед прийомом процедури необхідно утриматися від тривалих прогулянок і великої фізичної напруги, щоб уникнути стомлення на момент прийому процедури.

Не слід приймати процедуру натще або відразу після рясної їжі.

Куріння та вживання спиртних напоїв знижує ефективність бальнеотерапії, тому в період прийому процедур та під час перебування на санаторно-курортному лікуванні вони мають бути виключені. В крайньому випадку необхідно утриматися від куріння хоча б протягом 1-1,5 годин до прийому процедури і 1-1,5 години після неї.

Запорукою успішного лікування служить гарний настрій хворого, що приймає процедуру. Поганий настрій, обумовлений різними причинами (обурення поганим обслуговуванням, суперечка з обслуговуючим персоналом: медсестрами, санітарками, ванницями) може перекручувати нормальну реакцію на прийом процедури.

У водогрязелікарню на прийом процедури необхідно приходити за 10-15 хв. до терміну, позначеного в талоні, маючи на руках санаторну книжку із записом призначення лікаря. Після позначки медреєстратора хворий має пройти у відповідне бальнеологічне відділення, зайняти вільне крісло та відпочивати, чекаючи на виклик на процедуру.